Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığında, yani özel elleçleme ve taşıma metodları ya da senaryoları gerektiren yüklerin detaylı ve kontrolünü sağlayıp istenilen raporları görsel olarak anında paylaşıp sizin ve yükünüzün güvende olmasını sağlıyoruz. Bu tür ağır proje yükleri genel olarak standart dışı yöntemler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Standart hava, kara ve denizyolu taşıma organizasyonlarına nazaran daha etkin bir operasyon yeteneği, birikim ve lojistik hünerler gerektiriyor.

Analizler ve Detaylı Çalışmalar

Yükün ağırlığına, boyutuna ve şekline göre en uygun rotanın belirlenmesi, yol raporu hizmeti gibi konularda detaylı çalışmalar yapıyoruz.

Güzergâha göre gerektiğinde Multimodal çözümlerimiz ile yükünüzün en güvenli şekilde teslimat noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Konusunda uzman dünya çapında iş ortaklarımız sayesinde, hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. Bu alanda yalnızca taşımanın gerçekleştirilmesi değil, paketleme, elleçleme, yerinde kurulum ve teslimat gibi katma değerli hizmetler de veriyoruz.

Proje taşımacılığı kapsamında hareket edilmesi gereken operasyonlarda, projenin her aşamasında, bizzat kendi uzman ekiplerimizle gözetim yaparak yol etüdünden iç nakliyeye, liman operasyonlarından gemi yükleme aşamasına kadar tüm süreçlerin yönetim ve kontrolünü sağlayıp istenilen raporları tedarik ediyoruz.