Hakkımızda

Shape
About About
Dünyanın hangi noktasında olursanız olun gönderiniz bizimle güvendedir.

BSR Karakaşlar Lojistik Hizmetleri

Türkiye’de pazar liderlerinden biri olarak BŞR Karakaşlar Lojistik, Şahin KARAKAŞ, Batuhan KARAKAŞ ve Remzi Baha KARAKAŞ tarafından 2001’den itibaren lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Geniş çaplı lojistik projelerimiz ve yılların birikimleri ile edinilen tecrübelerimizden gelen uzmanlığımız ile tüm sektörlere hizmet sunmaktayız. Dünya çapında her yıl müşterilerimiz için yük organizasyonları planlamaktayız. Dünyanın en ünlü markaları yükleme organizasyonlarında esnek ve hızlı karar alma süreçlerine güvendikleri Karakaşlar Lojistik’i tercih etmektedir. En karmaşık lojistik süreçlerinde dahi yenilikçi ve hizmet odaklı çözümler üretiyoruz, tecrübeli çalışanları ve dünya çapında profesyonel iş ortakları ile yüklerinizin güvenli ve hızlı taşınması konusunda bize güvenebilirsiniz.

Sektörüne yeni değerler kazandıran, hizmet kalitesiyle müşteri beklentisini sürekli aşmaya çalışan, çevreye duyarlı bir lojistik firması olmak.

Müşteri odaklı sürdürülebilir lojistik çözümlerimizle fark yaratıp saygınlığımızı artırmak, yeni ve mevcut pazarlarda sürekli büyüyerek dünyada aranılan bir marka olmak.

EMNİYET & GÜVEN

Karakaşlar Lojistik, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Karakaşlar Lojistik, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Karakaşlar Lojistik, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.